Powrót

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Robomow w Polsce. W sprzedaży posiadamy roboty koszące marki Robomow z serii Friendly Home wyposażone we wszystkie zalety technologii, które doskonale dopasowują się do Państwa stylu życia.Roboty koszące zaprojektowane są z myślą o łatwym, wygodnym i szybkim koszeniu. Posiadają wiele udogodnień jak komunikacja przy użyciu smartfona, czy możliwości dostosowania harmonogramu.Czym jest robot koszący?

Robot koszący to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych kosiarek ręcznych, samobieżnych i traktorków. Dzięki cichej, autonomicznej pracy roboty koszące zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy, pozwalając na odpoczynek i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.Czym jest robot koszący?

Robot koszący to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych kosiarek ręcznych, samobieżnych i traktorków. Dzięki cichej, autonomicznej pracy roboty koszące zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy, pozwalając na odpoczynek i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.Nowoczesne roboty koszące są coraz bardziej zaawansowane. Oferują możliwość automatycznego ładowania i posiadają własne harmonogramy pracy, wymagają minimalnej interakcji z użytkownikiem, a nawet można je wygodnie programować przy użyciu smartfona!

Ciekawostka: Roboty koszące to obecnie drugie najpopularniejsze roboty domowe!W ofercie posiadamy modele:
RC304, RC306, RC312, RS612, RS622, RS630W razie zainteresowania
zapraszamy do kontaktu